Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális klion d 100...

Ez normális klion d 100 hüvelytabletta alkalmazása során?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Voltam orvosnál, aki írt fel klion d 100 hüvelytablettát. Még csak kettőt használtam el, de sokkal több sárga folyásom van mint előtte.(Mikor voltam vizsgálaton, mondta, hogy "kifertőtlenített" és akkor is sokkal több jött ki mint amúgy.) Ez normális? Meg az hogy a tabi egy része másnap délelőtt folyamán visszajön ilyen pici darabok formájában?

Előre is köszi


2012. júl. 5. 20:51
 1/2 avellana ***** válasza:
Szia! Én most tartok az első kúpnál, és nekem is valami irdatlan mennyiségű folyásom volt... Szerintem ez normális, de ha nagyon félsz, akkor menj vissza a dokihoz és kérdezd meg!
2012. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hát szerintem augusztusban lesz egy utam hozzá, mert most csak 5 tabit kellett használnom a kövi 5-t meg majd augusztusban... :( csak sajna 5 nem túl sokat ért :(
2012. júl. 15. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!