Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért fájnak a melleim?

Mért fájnak a melleim?

Figyelt kérdés
Tegnap barátom először csókolgatta és maszírozta melleim, semmi fájdalmasat nem csinált, óvatos volt és gyengéd. Nem szexeltünk és a mellemnél nem is ment lejjebb! Ma úgy ébredtem, hogy nagyon fájnak, már egy érintés is rosszul esik. Ez előfordul? El fog múlni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 5. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk?
2012. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet hogy éjszaka be verted valahova a melleidet
2012. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
első válaszoló: jó nagy paraszt vagy. ha nem tudod a választ valamelyik kérdésre akkor ne írjál oda semmit. ez egy olyan oldal ahol kérdéseket tesznek fel az emberek, gondolom te is szoktál, ezért regisztráltál! -.-
2012. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet csak a ciklusod olyan szakaszában vagy;)

..érzékenyebb néhanapján. Nekem is szokta barátom de semmi hatása nincs rám az elkövetkezendő napokban..nem fáj meg semmi.

2012. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt az egészség azon belül a nők egészsége kategóriába kellett volna sorolni lehet hogy ciszta es nem a tegnapi miatt.
2012. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jol megmarkolászta a hapid biztos...azis lehet h amig aludtál...vagy beverte közéjük a jó nagy f*aszát. sok minden lehet.
2012. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D köszönöm :) egyébként cisztám nincs, az 100% most már sokkal nyugodtabb vagyok :))))))
2012. júl. 5. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!