Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Menzeszkéstetééés?...

S. O. S. Menzeszkéstetééés? SÜRGŐŐŐS!

Figyelt kérdés
Szóval ebben a hónappban megyünk kirándulni és a menzeszem pont arra a napra fog megjönni amikor indulunk. 6 napra megyünk, és 6 napos szokott lenni... Vízpartos kirándulás lesz. Múlt évben is pont így volt csak akkor a kirándulás közepén jött meg. Szóval nem szeretnék megint csak napozni. Esetleg valami módszer a késtetésre? A citomról hallottam meg paprika, paracicsom de ez igaz hogy segít? 12/L

#menzesz #Menzeszkéstetése
2012. júl. 6. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tampon, még vízbe is tudsz vele menni, sűrűbben cseréled. Nyáron egyébként is higiénikusabb...
2012. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kedves 1. válaszoló,szerintem nemkéne 12 évesen tampont használnia,de ez az én véleményem,viszont az igaz hogy más lehetőség nem nagyon van.
2012. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát igen. A tampon nekem is eszembe jutott de az az igazság, hogy még soha nem használtam életemben, de egy ideig még nem is szeretnék, és anyumtól is kérdeztem és ő se nagyon ajánlotta. De tényleg nincs más megoldás. De amiket írtam azok tudják 3-4 napot késtetni? Mert már annyira az utolsó 2 nap nem számít. De úgy nincs kedvem már megint egész idő alatt napozni... Amúgy nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2012. júl. 6. 15:40
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az Algopyrin (minden pyrin) késlelteti.....
2012. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha fürödni akarsz, akkor a tampon az egyetlen lehetőséged! Ha betartod a higiénés szabályokat, és legalább 1-2 óránként cseréled, akkor a fürdés idejére nyugodtan használhatod!!!
2012. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tampont kortól függetlenül használhatsz, szűz maradsz. Ráadásul sokkal higénikusabb
2012. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze a tampon lenne a megoldás csak az a baj hogy sok lány amig szűz nem tudja feltenni mivel fáj. Én is igy voltam, viszont volt olyan barátnöm akinek sikerült és simán használta szüzen is. Estleg megpróbálhatod Te is mini tamponnal és kérd meg anyukádat hogy mondja el hogy probáld. Lehet fekve könnyebb lenne. Egy a lényeg hogy nagyon el kell engedni magadat hozzá. Akkor fáj a legkevésbé. Egy próbát megér, hátha sikerül, de ha nagyon kellemetlen akkor ne eröltesd.

Ez a citrom meg ilyenek nem tudom mennyire hatásosak, kipróbálhatod bajod nem lesz a sok zöldségtöl...

2012. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6-os hozzászóló: azért ez nem feltétlenül van igy. mivel a pangó vértöl ami nem tud távozni akár órákig és az elkezd bent rohadni, sok nő kap igy fertőzést. Van aki soha van aki rendszeresen...

Az viszont igaz hogy kényelmesebb.

2012. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves Ági8405! Ha tudnád, hogy én ezt hányszor leírtam már, de mindig lehurrogtak. Sokan itt élik ki az agressziójukat, ha egy válasz nem tetszik!
2012. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. A tamponnal úgy vagyunk, hogy az anyukám se használt soha és még én se szeretnék, de ha megjön kirándulásra akkor biztos az lesz mert akarok fürüdni, De valamit még a tamponfelhelyezéséről, hogy hogy próbáljam először, mert nagyon félek tőle.
2012. júl. 6. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!