Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikorra számíthato...

Szerintetek mikorra számíthatok a következőre? A kérdésem elég öszetett. Tudnátok nekem tanácsot adni? Veletek hogy volt ez ilyen korban (20évek eleje)? (kifejtés lentebb)

Figyelt kérdés

Szóval,menstruáciom volt május 12-18,de aztán újra megjött június 1től 9ig(ekkor még pár napig utána barnázás is volt).Ciklus.hut használok,ott bejelöltem ezeket a dátumokat,és most a június július közti időszakot levéve mindenhol 13 napos ciklusokat számít nekem(ami szerintem kizárt,nekem mindig több mint 28napra jön meg).Miért van ez?

Meg eleve mi volt ez május és június között,Szeretnék fogamzásgátlót szedni,ezért egyre jobban idegesít,hogy ennyire nem tudom most már,hogy mikorra számíthatok a következő,azaz júliusi menzeszemre.Eddig oda se figyeltem rá nagyon,hogy mikor van,mikor nincs,mert nem éltem még nemi életet,pár hónapja viszont igen,és most már jó lenne tudnom,hogy akkor esetemben hogyan is számíthatok a havira.


2012. júl. 8. 01:24
 1/1 anonim ***** válasza:

1. A ciklus.hu egy program, ami meglévő adatok alapján számol. Ne várd, hogy megjósolja a ciklusod.

2. 21 napos ciklus még nem vészesen rövid, megesik az ilyesmi.

3. Addig ne szedj tablettát, míg nem rendszeres a ciklusod.

2012. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!