Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? (kép)

Mitől lehet ez? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


A képen pirossal megjelölt terülten vagy 3 napja egy 5-6 cm-es görcs van, nagyon fáj ülni alig bírok mert annyira fáj. Tapintással is érezhető, és kemény ez a pukli. Sokan azt mondták hogy azért van mert el ültem, hogy sokat ülök egy nap, hát de a munkából kifolyólag naponta kb. 7 órát ülök.

És mit tudnék vele csinálni hogy hamar el tűnjön?


2012. júl. 8. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
verejtékmirigygyulladás, szőrtüszőgyulladás, furunkulus.... nekem is szokott ilyen lenni, én mindig lebetadinozom és úgy sokkal hamarabb megérik, kifakad, elmúlik.
2012. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Mutasd meg bőrgyógyásznak.
2012. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig Diclac 5% géllel kentem. Sajnos nem tudok orvoshoz menni mivel el kezdődtek a szabadságolások, augusztusba leszek itthon akkor tudnék csak el menni.
2012. júl. 8. 08:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menni nem ajánlott!
2012. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert?


Ment mindenkinek a zöld kéz!!

2012. júl. 8. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:
addig elmúlik.
2012. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kamillával borogasd.
2012. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!