Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok, eddig 2x...

13 éves vagyok, eddig 2x menstruáltam (3x kellett volna,1x kimaradt) az utolso marcius 9-én kezdödött. Azota semmi vérzés, viszont néha elviselhetetlenül szagos fheérfolyásom van, ami elfogja a fehérneműt . MI LEHET A BETEGSÉGEM? :/

Figyelt kérdés

nőgyógyászt nem akarok!

köszi! :)


2012. júl. 9. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

ez nem betegség!!!


Én fiú vagyok, de szerintem ilyen fiatalon még nem biztos hogy rendszeresen érik a petesejted!

Még nem állt be a rendszeres havi vérzésed ez eltérhet, ha esetleg nem jön meg 2 hét múlva akkor elmehetsz orvoshoz..


Az a fehér valami meg, hát nem tudom kérdez nőket ... Ők jobban tudják :DDD

2012. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és igen, a google a barátod!!!!
2012. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. "néha elviselhetetlenül szagos fehérfolyásom van" emiatt mindenképp elmennék orvoshoz a helyedben, vagy legalább szólj anyukádnak.
2012. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az hogy még ne állt be rendesen a havid az teljesen normális akár 1-2 év is lehet amire beáll pontosan.

A szagos folyással kapcsolatban tényleg beszélj anyukáddal.

A nögyógyász egyébként nem akarat kérdése de nem is hinném hogy van rá szükség.

2012. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A büdös folyás mindig valami fertőzés jele, amivel mindenképpen orvoshoz kell menned, mert ha elhanyagolod, vagy félrekezeled, akkor sokkal nagyobb bajt csinálhatsz, és így is, úgy is orvosnál kötsz ki, de akkor már nehezebb gyógyítani!!!
2012. júl. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A késés és az összevisszaság az átlagos , és nem újdonság! Hanem ez a ,,Néha elviselhetetlenűl szagos fehérfolyás" .. Viszont ez már valami .. Anyukádnak szólj! Ő majd írányít!:)
2012. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
HA CANESTEN KOMBIT HASZNÁLOK?AZ JÓ LESZ?
2012. júl. 12. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem jó a Canesten Combi, mert nem biztos, hogy hüvelygombád van, márpedig az csak gombára jó! Mindenképpen orvoshoz kell menned, mert ha elhanyagolod, vagy félrekezeled, akkor sokkal nagyobb bajt is csinálhatsz magadnak, és akár meddő is lehetsz!!!
2012. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt olvasd el! Előző voltam.

2012. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!