Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miért van? Fertőzés?

Ez miért van? Fertőzés?

Figyelt kérdés
Nagyon ok a hüvelyváladékom, de szép a színe, nem büdös meg semmi, csak mindig átázik tőle a bugyim, és nagyon zavar, mert félek mi lesz ha a fürdőruha is olyan lesz. Anya is észrevette már és szerinte az én hibám hogy biztos olyanokra gondolok és azért...Mit tehetnék ellene?

2012. júl. 9. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
kéne neked egy pasi:)
2012. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 galen malek válasza:
nem igazából szerintem 1 marha nagy kielégülés kellene :) de ez szerintem kb olyan lehet mit a fiuknál a korai magömlés :)
2012. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ez a serdulokorban normalis dolog, hasznalj tisztasagi betetet es nem ut at, ha meg furdoruhaban vagy ha vizbe mesz nem fog latszani
2012. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindegyikben találtam igazságot. Nem tudom, mi a baj a kielégüléssel, szoktam masztizni napi szinten.. :(
2012. júl. 9. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyukád melyik századból ragadt itt?

Teljesen természetes, hogy felizgulsz és benedvesedsz.

Nekem egy ideje nincs senkim, és mit ne mondjak, irtó kellemetlen tud lenni, amikor a munkahelyemen elkalandoznak a gondolataim és azt veszem észre, hogy teljesen átázott a bugyim.


Használj tisztasági betétet, és ha úgy érzed, hogy vágysz a kielégülésre, akkor maszturbálj.

2012. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ezer oka lehet.

Ha csak időszakosan jelentkezik, tehát nem állandóan, akkor valószínűleg fertőzés. Ha mindig ilyen sok, akkor valószínűleg ez egyedileg ilyen nálad.

Okozhatja stressz, hormonváltozások, vagy akár az is, hogy a ciklusod melyik részében jársz. Ha nem múlik pár napon belül, akkor azért menj el orvoshoz. No para :)

És vigyázz magadra odalent.

Sok lányt látok, aki szoknyában tök simán leül úgy a buszon, hogy láthatóan nem a szoknyán ül, hanem a csupasz fenekén, na ott aztán tenyésznek a bacik rendesen... Sőt, volt egy olyan lány ismerősöm aki a szemem láttára ment el úgy tampont cserélni nyilvános WC-n, hogy végigtaperolta az összes kilincset és persze kezet se mosott előtte...

Ezeket az alap dolgokat mindig tartsd be, jó sok bajtól óvod meg magad. 31/L

2012. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem ártana esetleg elmenni egy orvoshoz, nekem akkor volt ilyen amikor cisztám volt (13 évesen) meg amikor méhszájsebem volt. Lehet bakterális fertözéstől is és annak nincs is más tünete. (nem fáj nem csip nem viszket)

A bugyidba tegyél tisztaságit és akkor nem fog átázni. A fdürdöruha vastagabb és azon amugy sem látszik na meg a strandon ugyis vizes általában a fürdöruha.

2012. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt sürgősen felejtsd el, hogy a Te hibád! Addig nincs baj, míg a folyás csak fehér vagy átlátszó, nem rossz a szaga, és nem csíp vagy viszket a puncid. Az is teljesen természetes, hogy vannak már erotikus álmaid, de viszont a szexszel még egy jó ideig várj!!!
2012. júl. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!