Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmarad a menstruáció...

Ha elmarad a menstruáció hogyan indúl be magától?

Figyelt kérdés
13/L tavaly óta menstruálok
2012. júl. 10. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta nem jött meg? Az elején 1-2 évig normális, hogy összevissza jön. De ha azért nem jött meg, mert sokat fogytál, akkor dokihoz kell menni. Ha alhasi fájdalmat érzel, akkor is azonnal dokihoz kell menni. Ha terhesség gyanúja felmerül (remélem, 13 évesen nem!), akkor is doki.
2012. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tavaly óta van meg kb szeptember, vagy augusztusban!

és ma van a 21.nap hogy késik..

2012. júl. 10. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Az még nem sok ebben a korban. Ha viszont 2-3 hónap is kimarad, akkor menj orvoshoz!
2012. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem késik, hanem egy kimarad. Ez nem baj. Lehet pl. a melegtől is. Ha nincs egyéb panaszod, nincs baj (még).

Első

2012. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékben megnyugodhatsz! Én 14 vagyok, 2 évesen jött meg , és még sokszor most is nagyon sokat késik, vagy hamar jön meg. A doktornő azt mondta aggodalomra nincs okom evvel kapcsolatosan :) Késhet stressz miatt , fogyás , aggodalom , feszültség , fáradság , felfázás miatt is . Az én véleményem,hogy anyukádnak mondd el , amikor valami nincs rendben , és ő majd írányít! :)
2012. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok : * 2éve * Bocsánat!
2012. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!