Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 honap alatt 2x volt menzesze...

5 honap alatt 2x volt menzeszem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, fel eve emesztesi zavaraim voltak, de most mar rendesen etkezem.
2008. máj. 4. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen még nem kell aggódni,ha nem állt be.Ráadásul beteg is voltál,és a táplálkozási zavarok pedig különösen kihatnak a mensire.Ha 16 évs korodig megmarad ez az össze vissza kimaradás,hol megjön hol nem,akkor keress fel egy dokit,dehát arra még van 2 éved.

Nekem 16 évesen állt be rendesen,pedig qlig múltam 12,amikor először megjött.Van olyan barátnőm,akinek még most sem pontos,pedig 20 éves.Hugomnak meg 13 évesen jött meg először,és utána 1 évig talán ha 2-3*.

2008. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem normalis dolog hogy 5honap alatt ketszerjott meg.valami baj lehet.fordulj orvoshoz.nekem mikor megjott eloszor 13 eves voltam.de utanna minden honapja megjon azota is pontosan.sok minden befojasolja ha nem eszel rendesen akkor kesik vagy abba a honapba nem jon meg.szoltal mar a szuleidnek?anyukadnak?lehet tudna segiteni.meg ne panikolj.de menjel orvoshoz.
2008. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ,h mikor jött meg először,mert ha még a kezdeti időben vagy,akkor előfordulhat,hogy kimarad.
2008. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!