Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinálják? Teljesen...

Mit csinálják? Teljesen kikészít! A mellem körül szokott lenni egy pár szőrszál, amit kiszoktam szedni szemöldökcsipesszel, de van egy ami vissza fele nőtt már több mint egy hónapja, lehet van már 2 is és egyszerűen nem tudom kiszedni!

Figyelt kérdés
Szégyellem nagyon ,bárkinek is elmondani,vagy orvosnak megmutatni,mit javasolnátok rá,ja és miután megkínzom magam mindég sebes marad,gennyel általában 1 hét alatt töltődik fel! nem túl nagy ,nem fáj de nagyon zavar!ja van, hogy gennyel megtelik próbálom kinyomni a gennyes cucc ki is jön de az a fránya szőrszál egyszerűen nem!

2012. júl. 10. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tegyel ra valamit ami ki szivja, a gyogyszertarban lehet kapni valami fekete zsir amit ra teszel este es reggelre ki szivja.
2012. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lenne szabad piszkálni.Ezt hogy gondoltad? Milyen erősségű az a szőrszál.Minden nőnek van ott egy kicsi, nem lenen szabad ezen úgy kiakadni. Ha pedig nagyon erős szörzet van ott akkor meg doki és ne legyél szégyenlős, látott az már rosszabbat is.
2012. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mit hogy gondoltam?én azt hittem,hogy majd szépen kiszedem de egyszerűen nem sikerül,első válaszoló mi az a zsír?
2012. júl. 10. 12:54
 4/10 A kérdező kommentje:
ja másodiknak fekete szőrzetű vagyok elég erős!
2012. júl. 10. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Írod,hogy sebes marad és egy hét mire begyógyúl.ezért nem volna szabad piszkálni, ez sehogy sem egészséges. szerintem menj el orvoshoz,jó?:(
2012. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ha sebes lesz akkor nem jól szeded lehet be is csiped a bőrt. szőrnövekedésnek megfelelő irányba húzzad ki.
2012. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,milyen orvoshoz mennyek?számomra ez nagyon égő!
2012. júl. 10. 13:18
 8/10 A kérdező kommentje:
*menjek
2012. júl. 10. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
arra figyelj legkozelebb hogy fertotlenitsd a csipeszt... en a helyedben elmennek orvoshoz, nem nagy ugy,neki ez a munkaja, nem fog meglepodni ;)
2012. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szia! Megoldódott a helyzeted? Nagyon érdekelne ugyanis hasonló problémával küszködőm... Nagyon megköszönném ha megosztanad a tapasztalataidat!
2018. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!