Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rozmaring teától tényleg...

A rozmaring teától tényleg hamarabb jön meg?

Figyelt kérdés

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy valaki használta-e már közületek a rozmaring teát menstruáció előrehozására? Muszáj lenne, hogy 2-3 nappal előbb jöjjön meg(nyaralás miatt), de nem tudom, mikor kell elkezdenem inni, milyen mennyiségben és mennyi ideig. Gyógyszertárban tudok e venni? Mennyi kerül kb.?


ÜDV:Egy 16 éves lány aki már lassan 3 éve menstruál.



2012. júl. 10. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nézd, napinta 100-szor kiírják, nem lehet ilyenolyan teákkal, ételekkel tologatni a havit, csak gyógyszerrel. Nem vagy már kislány, használj tampont és vigyél gyógyszert magaddal. Nem a mensinek kell alkalmazkodni hozzád, hanem neked ahhoz.
2012. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 16 éves lány! Teljesen igaza van az előző válaszolónak. Ha összeírom neked, hogy hányszor van rosszkor az a fránya menzesz, akkor igazából rájössz, hogy mindig és nagyon sokszor tologatnád... nem kell tologatni semmilyen természetes hormonális dolgot, mert nem tesz jó!!! El kell fogadni, hogy kb 50 éves korodig ez lesz, lesz idő, amikor örülsz, hogy van:)


Rozmaring tea egyébként nem alkalmas semmi ilyesmire bárki bármit mondd.

2012. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Jó lenne alkalmazkodni hozzá, csak ha épp sürgős dolgod van + mellé az első napjaidat úgy éled át, hogy fáj mindened, ráz a hideg, meg annyira rosszul vagy, hogy az ágyból nem bírsz felállni, az ember már rákényszerül ilyenek kipróbálására is.


Amúgy, 3-4 napig ittam, és lópikulát nem ért (nekem legalábbis). :/

2014. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En 3 napig ittam delutanonket, es szerda helyett megjott mar vasarnap :)
2014. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!