Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reménykedhetek még?

Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

Ma az orvosom közölte velem, hogy azért nem jön össze a baba, mert a méhem annyira pici, mint egy 10-11 éves kislányé, mert nem fejlődött ki rendesen. (3,5 cm a 10-12 cm helyett) Azt monta ettől függetlenül lehet gyerekem, bár kisebb az esély hogy, teherbe essek. Én mégis félek, hogy nem lehet, a másik meg ha össze is jönne, vajon képes lennék e kihordani :'(


23/N



2012. júl. 11. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvostudomány fejlődik tehát lehet remény mindig mindenre.
2012. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Tudod, a remény hal meg utoljára! :) Remélem összejön a kisbaba, és végtelenül boldog leszel egész életedben!!! :)
2012. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondta, hogy lehet, akkor gondolom lehet.

Nm szedtél fogamzásgátlót?

2012. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is ugyanez a problémám, én meg azt hittem egyedül vagyok ezzel, vagy legalább is nagyon ritka rendellenesség.


Én most megyek majd endokrinológushoz, hátha lehet rajtam valamit hormonálisan fejleszteni.


Soha ne add fel!


A mai világban ahol már majdhogynem a férfiba is gyereket tudnak varázsolni, biztos lesz nekünk is babánk!


25/N

2012. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek, akkor tényleg csak reménykedni tudok, hogy nagyobb lesz. Kaptam rá gyógyszert, csak azzal az a baj, hogy 1 év alatt nől fél cm-t a méhem ami nagyon kevés. Hasonló problémával küzdő Hölgynek, ugyancsak jobbulást kívánok.
2012. júl. 11. 18:38
 6/10 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót még tinikoromban szedtem, a kérdésre válaszolva. Annak már ki kellett ürülnie a szervezetemből.
2012. júl. 11. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah, csak lehet, hogy pont azért nem fejlődött ki a méhed, mert tinikorodban szedted.

Nem egy olyat hallottam már, hogy 20 éves lánynak mondta a doki, hogy nem ártana abbahagyni, mert kicsi a méhe és így nem is fejlődik.

2012. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonomnak még fiatal korában mondta az orvos, hogy nem lehet gyereke mert kevés megfelelő hormonja van.... azóta lett egy gyönyörű kisfia :)
2012. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es, én is valószínűnek tartom, hogy a fogamzásgátló tett be nekem, mivel mióta abbahagytam rendszertelenül menstruálok, ha lesz gyerekem sosem fogom megengedni neki, hogy szedje, találunk más védekezési módot neki. Bár nekem se engedték volna... Utolsó válaszoló, köszönöm a biztató szavakat :-)
2012. júl. 12. 01:38
 10/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Azóta mi lett veled?

Hasonló problémák derültek nálam is ki.

Csak nekem a méhembe van egy nagyobb kanyarulat... 22/l

2018. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!