Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy elkezdett...

Létezik olyan, hogy elkezdett valaki serdülni, de soha nem jön meg neki?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha fiú az illető, nem fog soha megjönni neki. Ha lány, akkor egyszer tuti megjön.
2012. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Valakinek csak 15-16 éves korában jön meg... ritka, de előfordul. Ha 16 éves korod után sem jön meg akkor fordulj nőgyógyászhoz, hogy kiderítse az okát. Lehet hormonzavar miatt van, de az is előfordulhat, hogy mióma vagy más.
2012. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egy lány 16 éves koráig nem menstruál, akkor orvoshoz kell menni.
2012. júl. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok...lehet hogy 16 éves korig norm.,de nálam abnormális lenne! -.-
2012. júl. 18. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy? Van valami jele rajtad a nemi érésnek?
2012. júl. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14 vagyok.4 éve serdülök,2.5 éve nő a mellem,írtó szőrös vagyok mindenhol és folyásom is 2 éve van. Ja és ne szidjatok,hogy ennyi idősen aggódom,mert állítólag a jelek alapján már tavaly meg kellett volna jönnie!
2012. júl. 31. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőmnek 19évesen jött először meg,őt hormonokkal kezelték,hogy elindítsák a ciklusát.Ő nagyon sovány volt és közepesen fejlettnek mondták az orvosok.Azóta minden rendben van nála és két szép gyerek anyukája.Egyébként 14évesen még nincs ok az aggodalomra.Örülj neki inkább,én például utálok menstruálni.
2013. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

azóta már rég megjött,csak érdekelne hogy van-e ilyen probléma.

azért köszi!

2013. febr. 25. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!