Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlotok aranyérre,...

Mit ajánlotok aranyérre, orvos nélkül?

Figyelt kérdés

az a baj hogy nem vagyok otthon, jövö héten pedig nem rendel az orvosom. utánna tudok csak elmenni. 2-3 napja vettem észre hogy néha ülésnél fáj hátul, valamint eddig mindig gyorsn végeztem a nagy dolokkal a wc-n, most viszont sokkal lasabb, bár fájni nem fáj szerencsére olyankor. viszont tegnap és ma is volt két kis vércsepp a bugyimon kb ott. 23 éves lány vagyok. ahogy olvastam ez aranyér, hiába is álltatom magam vele hogy nem. elég cikinek érzem, de elmegyek orvoshoz, de mint irtam most semmiképp sem tudok. addig tudtok ajánlani valamit rá?


ma már nagyon kivoltam, már a sirás is előjött, hogy mitől lesz ilyenem, főleg ilyen korban, gondolom mostmár egész életemen végigkisér :(



2012. júl. 11. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete nadálytő.
2012. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Reparon kúp. Nekem használt.

20/l

2012. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosan aranyér, akkor a vény nélkül kapható Reparon kenőcs nagyon hatásos. Használat a tájékoztató szerint.
2012. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak annyit tudok amit leirtam, az szerint pedig aranyér. már amennyire utánnaolvastam. de igy hogy vércsepp is volt szerintem biztos az. meg is nézem a gyogyszertárban majd, bár inkább a kenőcsöt. :S
2012. júl. 11. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Vettél valamelyiket? Használt?
2012. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szia. igen, reparont vettem, használom is. azota minden könyebb lett, bár előforudul hogy fáj még. 2-3x kenem egy nap. kb mennyi idő mig elmulik, vagy már elkelett volna?
2012. júl. 23. 18:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kúpot használtam, 3-4 nap után szinte teljesen rendbe jöttem. A kenőcsöt nem ismerem, de biztosan az is használni fog hamarosan. Ugye rendesen megmosakszol minden használat előtt, és nem csak kívülről kenegeted (egy kicsit be kell nyomni a végbélbe)?

Amennyiben nem múlna, szerintem érdemes lenne megpróbálni a kúpot is (szerintem a doki is ezt ajánlaná). Először én is ódzkodtam tőle, de nem annyira szörnyű, mint amilyennek tűnik. Először furcsa, de nem érezni belőle igazából semmit.

2012. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nedves papirral mindig áttörölgetem kenés előtt. őszintén megmondom hogy van a kenőcshöz egy nem is tudom hogy nevezzem, egy müanyag kis henger, amivel belülre kellene, de nem használom mert szerintem használhatatlan, ha beleteszem a kenőcsöt akkor az benne is maradna. de megprobálom ahogy mondtad, és nem csak kivülről.


egyébként én is gondolkodtam a kúpon, ha elfog a kenőcs és semmi hatása akkor biztos azt veszek. neked azota elő sem jött? mennyi ideje?

2012. júl. 24. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Én körülbelül fél éve használtam, azóta tünetmentes vagyok (illetve egyszer előjött 2-3 napra, de akkor én voltam a hülye, mert nem csak hogy semmi rostosat nem ettem, de még vizet is alig ittam).

Nálad valószínűleg azért nem használ teljesen, mert belülről nem tudod kezelni. Azért próbálkozz, hátha sikerül (ha máshogy nem, akkor az ujjaddal próbáld meg - bár ez kicsit bizarr).

2012. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!