Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve hogy elkezdtem menstru...

Fél éve hogy elkezdtem menstruálni de még nem állt be és nem tudom hogy éppen mikor fog megjönni.1 hét múlva megyünk nyaralni a Balatonhoz és ha akkor fog megjönni akkor használhatok tampont? Ha igen akkor az milyen legyen?

Figyelt kérdés
13/L

2012. júl. 12. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, használhatsz tampont. Minit használj!!! Minden fürdés után cseréld ki, ne legyél 1-2 óránál többet a vízben. Jó strandolást! ;)
2012. júl. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. júl. 12. 01:06
 3/6 anonim válasza:
35%
Mi most voltunk furodni,énis akkorra vártam a menstruáciom,de az anyukam elment a nogyogyaszhoz és kért olyan gyogyszert hogy késsen tole,nekem bejott beszeld meg ezt a dolgot az anyukáddal ja és énis csak 14 éves vagyok azt a gyogyszert akárki szedheti.
2012. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! majd megmondom neki :)
2012. júl. 12. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni, de az valami ritka gyökér orvos lehetett, aki nyaralás miatt ad egy KISLÁNYNAK erős hormontrtalmú gyógyszert. Vigyél tampont, gyógyszert és szevasz. Max az első 2 napon nem fürdesz, amíg nagyon erős.
2012. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3 napot tudunk csak ott lenni és nekem mindenem az úszás, ezért is kérdeztem meg h használhatom-e mert eddig még nem használtam és..
2012. júl. 13. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!