Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Baby Firefly kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

3 napja lefeküdtem egy sráccal, tegnap óta vagyok rosszul, lehet hogy azért mert össze-vissza ettem, de azért félek hogy komolyabb a dolog...

továbbá fáj a torkom, és állandoan pisilni kell, de sosem jön ki, amikor pisilek, fáj, nincs étvágyam, nem tudnék semmit sem lenyelni most, pedig éhes vagyok... segitsetek mert kezdek félni!



2012. júl. 12. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A tunetek alapjan teherbe estel, elkaptal egy STD-t es meghultel.
2012. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pisiléses tünet felfázásra utal, aminek a torokfájás is lehet következménye.


Ha normálisan védekeztél a sráccal, akkor mi baj lehetne? Ha óvszerrel ment akkor az véd a nemi betegség és a terhesség ellen is szinte teljesen. De hol fáj pisiléskor? A húgycsőnél csíp vagy ott vese tájékon? Mert ha húgycsőnél akkor lehet fertőzés is. Viszont ha vese, akkor meg keveset iszol elvileg. Bár nem vagyok orvos, csak saját tapasztalat..:)

2012. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz egyszerűbb.
2012. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!