Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ott a szűzhártyám, mit...

Az ott a szűzhártyám, mit lehet vele csinálni? SOS

Figyelt kérdés
A hüvelybejáratomnál van egy kis bőrnyúlvány.A tampont fel tudom helyezni,de amikor kiveszem az nagyon fáj.Rendesen látom,hogy a közepén ott van az a bőr és alig tudom mellette kihúzni,mindig rengeteget szenvedek vele,és nagyon fáj.Mit lehet csinálni?Muszáj tampont használni,mert vízisportolok,eddig csak néhányszor próbàltam,de muszáj lesz használni,de így szörnyű.

2012. júl. 12. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, amikor a szűzhártya a szokásosnál szűkebb, ez problémát okozhat nemcsak tamponhasználatkor, hanem később a nemi élet megkezdésekor is. Indokolt esetben rövid altatásban elvégezhető a szűzhártya bemetszése, ami megoldja a problémát. Javaslom, hogy fordulj nőgyógyászhoz, ő vizsgálat után meg tudja mondani, hogy milyen lehetőségek vannak.
2012. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

túl hamar kiveszed a tampont, valószínűleg azért fáj


használj kisebb tampont!

2012. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
A nőgyógyász az körberöhög az biztos. Ha jól megtelt a tampon akkor vedd ki.
2012. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

12éves vagyok,minit használtam,es teljesen tele volt,mikor kiszedtem.

Nem az volt a baj,rendesen láttam hogy keresztülment rajta ez a bőr.

2012. júl. 12. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem röhög körbe a nőgyógyász, az a dolga hogy megoldja a női nemi szervvel kapcsolatos problémákat. Menj el hozzá, és majd megmondja mi legyen.
2012. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is el kéne menned nőgyógyászhoz.
2012. júl. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem meg egy 12 éves ne használjon még tampont. Még túl kicsi a puncija ehhez.
2012. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Kezdjük ott, hogy a nőgyógyász nem vág fel semmilyen szűzhártyát.

Másodszor pedig nincs olyan, hogy szűk punci. A vagina egy izmos falú szerv. Az izmok húzzák össze.

2012. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor mégis mit tegyek?!

Nem hagyhatok ki havi 5-6 edzést 'egészségügyi okokból'

Muszáj tampont használnom!

2012. júl. 13. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:
ŰMenj nőgyógyászhoz, az isten áldjon meg, majd megmondja mi legyen, nem alálgathatunk itt helyette. Előtte kérdezd anyukádat!
2012. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!