Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig normális a menstruáció...

Meddig normális a menstruáció késés tiniknél?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves az a tini? él-e szexuális életet? mióta menstruál? eddig rendszeres volt-e a menzesze? milyen hosszú egy ciklusa? mikor volt az utolsó 3-4 menzeszének az első napja? fogyókúrázik-e vagy szedet-e fel jelentős túlsúlyt mostanában?
2012. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13/L tvaly óta menstruálok, 28 naposak szoktak lenni, múlt hónap 20.-án kellett volna megjönnie, nem élek szexuális kapcsolatot!
2012. júl. 15. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Maximum 6 hónap! Ha ennél többet késik, akkor mindenképpen orvoshoz kell menni.

[link]

Ezt olvasd el!

2012. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor nyugi, gyerek vagy még, előfordul az, hogy kimarad néha....akkor aggódj, ha van egyéb tüneted vagy esetleg 16-17 éves korodra még nem rendszeres a menzeszed :)
2012. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Az viszont nem biztos, hogy csak és kizárólag csak azért késik a menstruációd, mert fiatal vagy, így az lenne a legjobb ha orvost kérdeznél.

[link]

Tőle nyugodtan kérdezhetsz, és biztosabb választ fogsz kapni, mint itt bárkitől!!!

2012. júl. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat! A 11:11-es és 11:15-ös választ írtam.
2012. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, még most se teljesen rendszeres. Az első után fél évet kimaradt, aztán volt még egy 80 napos kimaradás tavaly, de akkor orvosi előírásra diétáztam. Úgy tudom, két hónap késésnél már el kell menni orvoshoz.
2012. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!