Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lefeküdtem a barátommal, szüz...

Lefeküdtem a barátommal, szüz voltam! 2. dik alkalom után ég és viszket ott meg fehér váladék van ott. Már kitisztítottam, de vissza jön. Sztm hüvelygomba. Mit csináljak? Othoni kezelésel h lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Canesten erre használatos kenceficéje. Bár nem tudom kiadják e vény nélkül...
2012. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Más módszer nincs? Pl:ha ki tisztítom azokat a fehéreket..nem fog elmúlni?
2012. júl. 15. 14:17
 3/9 anonim válasza:
100%
Orvoshoz elmész és megmondja mit csináljál. Ennyi eszed magadtól is lehetne.
2012. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs házi módszer rá. Menj orvoshoz és kérj rá krémet.


És legközelebb figyeljetek mindketten a higiéniára, mert most már nem véd meg a szűzhártya a fertőzésektől!

2012. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod mind kiszedni,igy mindig ujratermelődik.Van krém és kúp is az elmulasztja.
2012. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:-( :-(
2012. júl. 16. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Én ezt nem értem. Már a sokadik embernél látom, hogy szex során ilyen-olyan nyavalyákat összeszedtek, és mindenki otthon akarja kúrálgatni magát. Elég érettek vagytok ahhoz, hogy szexeljetek, az orvostól meg féltek, mint a tűztől?


Nő vagy, vigyáznod kell magadra ilyen téren, mert ha tényleg fertőzés, az otthoni kúrálgatással még ronthatsz is a helyzeten. Senki sem szeret orvoshoz járni, de ebben az esetben sajnos muszáj!

2012. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem válaszolónak! Ha a szexhez érett vagy, ahhoz is legyél érett, hogy viseld a következményeit és orvoshoz menj, mert amíg ezt nem teszed meg, addig a szexre sem vagy érett!
2012. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja és lehetőleg legyél nyitott és beszéld meg azzal akiben megbízol!Ilyen nem csak veled fordul elő!
2012. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!