Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek a Yasminelle...

Mi a véleményetek a Yasminelle fogamzásgátló tablettáról?

Figyelt kérdés

Én majd 2 hét múlva kezdem el szedni és kiváncsi lennék a tapasztalatokra.


A válaszokat előre is köszönöm!


2012. júl. 15. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én fél évig szedtem, teljesen összekeverte a hormonokat, meg rengeteget híztam tőle, ami szerencsére egyből le is ment ahogy abba hagytam.. nekem nem vált be, te hátha szerencsésebb leszel.
2012. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be. Igaz, az enyém nem volt olyan magas kalóriatartalmú, így nem híztam tőle :), de összevissza véreztem a szedése alatt.
2012. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb hogy mindenhonnan csak a rossz visszajelzések jönnek ezzel a bogyóval kapcs és én nem tudom mit várjak ezek után :/
2012. júl. 15. 22:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 4 éve szedem és semmilyen mellékhatást nem észleltem. Több bnőm is szedi, nekik sincs semmi bajuk, ez ember függő kinek melyik tabletta a jó.
2012. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyéni, hogy kinek mi a jó. Attól, hogy rosszat hallasz, még lehet, hogy neked tökéletesen beválik. És az is lehet, hogy egy olyan tabi, amit mindenki dicsér, nálad iszonyat sok mellékhatással jár.

Lutri az egész.

Egyik bnőmnek pl. tökéletesen bevált, a másiknak meg 0 lett a libidója tőle.

2012. júl. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt jó hallani hogy van azért akinek bevállt :)) most egy kicsit megnyugtattatok, köszönöm :)
2012. júl. 16. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Így van, ahogy írják. Teljesen egyéni, hogy kinek melyik válik be. Próbáld ki, 3 hónap után meglátod, Neked jó-e.
2012. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!