Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég az ha csak kétnaponta...

Elég az ha csak kétnaponta használom, vagy ez esetben is ajánlatos a 7 napos kúra? Tanács? (lentebb)

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el szedni fogamzásgátlót,és nagyon enyhe, kezdetleges hüvelygombám van(tehát kevés folyás egyenlőre,viszont a hüvely környékén viszkető,égő érzés).

Betadine hüvelykúpot vettem rá(az orvos tanácsára),de annyira nem vészesek még a tüneteim,hogy szerintem nem kellene 7 napon át használnom,mert az csak kikészíti a hüvelyflórám,és visszafertőződöm. Ez esetben elég ha kétnaponta használom?

Tudtok valami olcsó,Rossmanban,DMben,vagy patikában(nem vényköteles) hüvelyflóra visszaállítására szolgáló anyagot?

Minden érdekel,személyes tapasztalatok főképp ezzel a kúppal kapcsolatban!


2012. júl. 17. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
a gomba egyre több és több lesz. terjed igy jobb az elején nyakoncsípni még.
2012. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,tehát szerinted a 7 napos kúra legyen?
2012. júl. 17. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem betadint használnék rá. Ez ugyanis kinyírja az egész hüvelyflórát. Nem is értem az orvosodat. Batrafen hüvelykrém, pimafucin kúp?! Az én dokim ezeket szokta felírni és a végén gynofloort. Én biztosan elmennék másik orvoshoz.
2012. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért ezt írta,mert tényleg kezdetleges,úgy értem nekem nem is viszketnek a szeméremajkaim,és a hüvelyem környékén(tehát a "bejáratnál" is csak kicsit,el tudom viselni,tehát nincs a z a kényszerem hogy "hu de megvakarnám".(egyszóval enyhe viszketés.)

Folyásom is alig van,meg a vizeletürítés is alig fáj.

Gondolom fertőtlenítésnek ez a legjobb....

2012. júl. 17. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán ne ez a módja. Menj másik orvoshoz. Ennél még az is jobb, ha canestennel kened pár napig.
2012. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!