Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves kislány vagyok és...

13 éves kislány vagyok és nagyon viszket a . Az :] és felisdagad ha vakargatom . Valami komoly betegségem lehet?

Figyelt kérdés

Anyu azt mondta hogy kenjem Kanestennel és elmúlik de nem :[ lehet valami kőze ahhoz hogy kicsit ugyérzem megfáztam?

volt egy kis hőemelkedésem reggel de már nincs de torkom is fáj.Lehet ezért van?

kőszőnőm szépen a válaszokat :D



2012. júl. 17. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyereknőgyógyász!
2012. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nőgyógyászhoz kell menned, mert ha halogatod, vagy félrekezeled, akkor rosszabb is lehet!
2012. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

gyereknőgyógyász? kőszőnőm válaszaitok :D

amugy az milyen?

2012. júl. 17. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
A gyereknőgyógyász olyan mint a felnőtt, csak sokkal óvatosabban vizsgál, és ha nem muszáj, akkor nem nyúl a puncidba, hanem a fenekeden keresztül vizsgálja a belső nemi szerveid. De a hüvelybemenetedről vehet kenetet.
2012. júl. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak a krémet használod?
2012. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen csak krémet :D semmi mást:D de olvasgattam és akkor kezdődőtt ez a dolog hogy viszket meg hasonló amikór strandon voltam lehet a vízbe volt valami vagy a víztől?
2012. júl. 17. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt csak találgatni lehet. Szerintem menj orvoshoz, aki vizsgálat után pontosan megtudja mondani, hogy mi bajod van, és a Neked legmegfelelőbb kezelést kapod.
2012. júl. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha esetleg gombás fertőzésed van, akkor a krém semmiképpen nem elég, használni kell a hüvelykúpot is.

De szerintem is menj el előtte nőgyógyászhoz!

2012. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!