Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak h ne kelljen...

Mit csináljak h ne kelljen annyit pisilnem?

Figyelt kérdés
1-2 éve télen eléggé felfáztam és azóta gyakrabban járok pisilni. 2-3 óránként biztos,de ha egyszerre sokat iszok akkor van h félóránként is.Az a baj h szombaton megyünk nyaralni,busszal és kb 16 órás út lesz,persze lesznek szünetek mikor megállunk,de gondolom nem túl sok,wc nem lesz a buszon.Nekem meg ugye van ez a problémám .mit csináljak szerintetek h kibírjam legalább egy 4-5 órát?nincs erre valami gyógyszer vagy természetes módszer? Mert az nem lehet h egyóránként megálljon a busz miattam:-S

2012. júl. 17. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Hül.e kérdés de nem lehetséges a cukorbetegség?
2012. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet igazság abban amit az első válaszoló kérdez. Csináltass egy vér és vizeletvizsgálatot. De egyébként ha nem lesz lehetőséged pisilni amikor kell, akkor próbáld ki a Tena Lady inkontinencia betétet.
2012. júl. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy most már késő, de a Rowatinex az jó húgyúti bajokra.Ha előjönne ugyanez a bajod akkor szedj olyat.:)
2012. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!