Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja nme jött meg,...

2 hónapja nme jött meg, anyukám elutazott csak 2 hét múlva jön haza. A szomszédunk belgyógyász. Ciki ha tőle kérek ezzel kapcsolatba tanácsot? 17, L

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár nem értem miért nem mész el egy nőgyógyászhoz. 18 év alatt is el lehet menni szülői kíséret nélkül.
2012. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy belgyógyász is csak annyit fog tudni mondani, hogy menj el nőgyógyászati kivizsgálásra, utóbbi pedig elküld majd vérvételre. Egyébként egyáltalán nem ciki, de a helyedben elmennék egyedül, felügyelet nélkül nőgyógyászhoz. Ha esetleg szűz vagy, akkor szólj, hogy ennek megfelelően vizsgáljon, amúgy nem vészes, tényleg nem kell félned tőle. Én sajnos amíg aktívan úsztam, 14 éves koromtól rendszeres vendég voltam az SZTKnk nőgyógy rendelésén és már először is egyedül mentem. Mindig rendesen és körültekintően vizsgáltak meg, igazából ez sem rosszabb, mint bármilyen más orvosi vizsgálat(persze mindig szóltam, hogy szűz vagyok).
2012. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 17. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Végül is a véleményét megkérdezheted a belgyógyásznak is. Az nem kerül semmibe.
2012. júl. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A menstruációt sok minden befolyásolhatja, többek között a stressz, váratlan új dolgok, izgalom, vizsgadrukk. Főleg fiatal korban. 3 havi kiesés még nem jelent problémát, természetesen akkor, ha még szűz vagy, mert egyébként lehetsz akár kismama is. Illetve, ha nincs más panaszod.

Attól is függ, hogy eddig rendszeres volt-e, vagy nem, de ha igen, akkor is akadhatnak váratlak dolgok.

Szóval ezeket mind figyelembe véve gondold végig, hogy kell-e, érdemes-e felkeresned orvost. Én egyébként gyermeknőgyógyász ajánlanék, aki 18 éves korig foglalkozik a veled hasonló korúakkal, de utána is nyugodtan felkeresheted, ha szimpatikusnak találtad.

2012. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. nov. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!