Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Diólevél tea miómát elmulasztj...

Diólevél tea miómát elmulasztja? Volt már aki ivott ilyet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 12:16
 1/8 anonim válasza:

Én is olvastam, és most szeretném megpróbálni.

Te próbáltad már mióta feltetted a kérdést. Azt látom sokan nem érdeklődnek a táma iránt.

2012. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam. Kicsit kisebb lett de el nem múlasztotta.:-(
2012. nov. 4. 12:28
 3/8 anonim válasza:
Hát az már eredmény, ha kisebb lett, nyilván rögtön nem mulasztja el, ahhoz idő kell. Mennyi ideje csinálod? És mekkora a miómád?
2012. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ittam folyamatosan a teát, fél centit lett kisebb. 2x2 cm-es egyébként. A tiéd mekkora?
2012. nov. 5. 21:10
 5/8 anonim válasza:

Az nagyon jó, ha kisebb lett! Nekem két centis. Én is kis fogom próbálni ezt a teát, bízom benne, h nekem is hatni fog és kisebb lesz aztán el is múlik! Majd megírom.

Írjatok Ti is, hogy hatott!

2012. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem elég nagy a miómám, most a Varga gombát szedem, de gondoltam ezt a teát is ki kellene próbálni, csak sok a gyomorsavam, mit gondoltok ettől ihatom? Azt mondták, hogy keverjem akácvirág teával, mert az meg jó gyomorsavra, de az meg enyhe hashajtó hatású.
2012. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jaj és azt elfelejtettem megkérdezni, hogy folyamatosan lehet inni, vagy kell közben szünetet tartani?
2012. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6 hét után kell szünetet tartani. Elkezdted már?
2012. nov. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!