Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a menstruáció? Nagyjából...

Mi a menstruáció? Nagyjából tudom mi az. (többi lent)

Figyelt kérdés
Jó. Nagyjából tudom mi az, mi haszna van. De pontosan leírná valaki?? Hamarosan nekem is meglesz az első, és nem tudok róla mindent. Előre is köszönöm a segítséget!:D

2012. júl. 18. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Google te szerencsétlen.
2012. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Google?! Hát nincs anyukád? Vagy nagymamád? Vagy nagynénid? Vagy idősebb barátnőd?
2012. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj! Minden hónapban megérik egy petesejt a petefészkedben, de ha nem termékenyíti meg fiú hímivarsejtje, akkor nem tapad a méhed falában, hanem a méhnyálkahártyával együtt kiürül a hüvelyeden keresztül. :) Remélem tudtam segíteni! :)
2012. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1/3 és 2/3-as válaszoló: Nem kértem ilyen kommenteket..elég értelmes lány vagyok és ez az oldal: gyakorikérdések.hu AMIT MÁSHOL NEM MERTÉL.. ITT MEGKÉRDEZHETED!

3/3-as válaszoló. Köszönöm válaszod:) Igen erre voltam kíváncsi.:)

2012. júl. 18. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
A 2-es válaszadó vagyok, nem sértésnek szántam a kérdéseimet, csak megdöbbentem. Velem sem ült le az anyám a szexualitásról beszélni, de a mensi egy olyan dolog, amit még ő hozott fel, hogy na akkor az úgy van, hogy...
2012. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés. Mi is lefogunk ülni de ő úgyis azt mondja amit ő is érez. De én ilyen módon szerettem volna megtudni, úgy minthogy egy orvos mondaná:)
2012. júl. 18. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!