Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell használni az...

Hogyan kell használni az intim zuhanyt? És fájdalmas vagy van utánna valami rossz érzés?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy anális szex elött szokták használni.

Előre is köszi a válaszokat.:)


2008. máj. 5. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Intim zuhanyt a hüvelyben kell használni. Anális szex előtt beöntés kell. Gyógyszertárban tudsz venni hozzá cuccot.
2008. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az intim zuhany a hüvely tisztántartására van, heti max 3alkalommal használható.

Van egy műanyag üveg hozá, aminek van egy szára, és a szár végén apró lukak, mint egy slag.

Az üveget feltöltöd az intim zuhany folyadék és víz meglfelelő arányával, rácsavarod a "slag" részét, majd felhelyezed magadnak mint egy vibrátort, és megnyomod a műanyag üveget, ami általa folyadék kimossa a hüvelyed, és kifolyik belőle. Tehát ajánlatos zuhanyozás, fürdés közben végezni a folyamatot.

Beöntő szettet is lehet kapni gyógyszertárban, de ilyet is használhatsz ha akarsz anál szex előtt, de semmiképp ne ugyanazt használd a hüvelyedbe és az anál területre.

De én pl nem szoktam semmit használni anál előtt sem, hisz két ember kapcsolata szoros, ha iylet tesz, és tudjuk, hogy mire számítsunk. Az análból kivett dolgokat úgysem tesszük máshova utána, mert baromira fertőzésveszélyes, hanem megyünk, és megmossuk.

2008. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De itt vki azt írta hogy anál elött kell. :S ezt már tényleg nem vágom. De köszike.:)
2008. máj. 6. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!