Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy ezért nem...

Lehetséges hogy ezért nem normális a menstruációm?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy nekem nem adták be a méhnyakrák elleni védőoltást,mivel anyukám ellenezte.Szerintem allergiás reakciót váltott volna ki,így hát nem kaptam meg.

Után egy 1-2 évig normálisan menstruáltam.Mostanában pedig sokkal több ideig tart a menstruációm,van hogy több hétig.Voltam orvosnál,azt mondták hogy ez gyakori ebben a korban,és hogy ez a hormonok miatt van meg stb.Vért is vettek,nem találtak semmi fertőzést vagy rossz dolgot.

Szóval lehetséges hogy az oltás miatt nem normális a menstruációm? 16/L


2012. júl. 19. 19:42
 1/10 A kérdező kommentje:
*szerintem helyett szerinte
2012. júl. 19. 19:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy semmi kapcsolat nincs az oltás és a menstruáció között. Rengetegen nem kapták/nem kapják meg ezt az oltást. Csak mostanában lett felkapottabb.

Mondjuk az, hogy több hétig tart az szerintem nem normális, de ennek biztos nincs köze az oltáshoz!

2012. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ó hát akkor nem az oltás miatt van.

köszönöm a választ :)

2012. júl. 19. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy befolyásolhatná a menstruációdat egy olyan oltás, amit nem kaptál meg?
2012. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt hittem hogy azért ilyen a menstruációm mert nem kaptam meg.Megfordult bennem az a gondolat is hogy mivel nem kaptam meg az oltást,méhnyakrákom lehet,de az előző válaszoló írta hogy nincs a kettő összefüggésben.Gondolom más a probléma.
2012. júl. 19. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:

én sem kaptam oltást (szintén azért, amiért Te), semmi probléma nem volt.

az meg, előfordul az ilyen, hogy tovább tart, majd beáll.

2012. júl. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy helyreáll.De majd megint megyek orvoshoz.

Köszönöm a válaszokat :)

2012. júl. 20. 00:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak a hormonok miatt erősebb :)Semmi köze az oltáshoz nyugi!
2012. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Ne aggódj, mert nem azért rendszertelen a menstruációd, mert nem kaptál méhnyakrák ellen oltást. Ez az oltás nem olyan régi dolog. Amíg nem volt, addig is voltak olyan nők akiknek rendben volt a menstruációjuk.
2012. júl. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na akkor most megnyugodtam :) köszönöm mindenkinek
2012. júl. 20. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!