Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kullancs csípes eseten mennyi...

Kullancs csípes eseten mennyi ideig normális a megduzzadt nyirokcsomo a mell szélén? Fontos!

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kullancs csípés nem gyerekjáték. Hallottad, hogy minden második fertőzött? Rögtön menj dokihoz!
2012. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tobb mint 2 hónapja történt, kb 5 orat volt bennem a kullancs, meg sem szívta magát vérrel. Pár napig szedtem antibiotikumot és kaptam injekciót, voltam a sürgősségin.

Azóta is duzzadt 3 nyirokcsomo a mellem szélen, nem tudom ez mennyire normális. :S Kérlek adj tanácsot!

Egy szerencsétlen kullancs ilyet okozhat??

2012. júl. 20. 01:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Én átvészeltem 2 éve egy agyhártyagyuszit a kullancs miatt. Mos jelenleg Lyme-kór miatt szedek antibiotikumot, de a nyirokcsomóim nem duzzadtak meg.
2012. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem amugy semmi-semmi bajom, nem is biztos a kullancs miatt duzzadtak meg pont a mellemben a nyirokcsomoim, de azert reménykednek, tudod.. Akkor szerinted nincs köze a kettőnek egymáshoz?? Agyhártyagyulladás eseten biztosan nem gyulladnak be és nőnek meg. Lyme kornal nem tudom, de ott van folt meg más tünetek is, nekem semmi. Ha akkor kis gyulladást is okozott a szervezetemben, ami előidézte a nyirokcsomok duzzadasat, nem kellett volna 3 hónap alatt annak elmulnia?? Nem tudom mit higgyek..
2012. júl. 25. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!