Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimarad menstruáció?! Többi lent

Kimarad menstruáció?! Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 Hónapja hagytam abba a Lyndinette 20 fogamzásgátlót hízás és sűrű fejfájás miatt. Azóra óvszerrel védekeztünk. Az első hónapban 30 napra a következőben 29 napra jött meg. Most meg tartok a 35 napon és semmi. Egy kis barna folyásom van, vagyis inkább pecsételés de nem sok. Szerintetek miért nem jött még meg? Ha eddig normális volt? Mind 2nél is volt előtt barna folt, de az már a 20-25 naptól. Az utolsó menses óta Júni 24, 30, Júli 1,2,8,14-én voltunk együtt. A gumi nem szakadt ki mert azért megnéztem. Váram a válaszotokat!
2012. júl. 23. 07:50
 1/1 A kérdező kommentje:
2003 óta menstruálok. 2009 nyarától szedtem 1 évig Jadinet majd váltottam és mostanáig vagyis 1,5 évig Lyndinettet.
2012. júl. 23. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!