Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden műtétnél teljesen le...

Minden műtétnél teljesen le kell vetkőzni?

Figyelt kérdés
Mellműtétem lesz,de ugye a bugyi marad?

2012. júl. 23. 16:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem teljesen le kellett vetkőznöm, majd rám terítettek egy zöld steril lepedőt, ezzel toltak be a műtőbe, nem kellett előtte lezuanyoznom semmivel. Baromira nem érdekelt, hogy meg fog látni a műtősfiú vagy az operáló orvos, naponta több embert látnak ruha nélkül kiterítve, az érdekelt csak, hogy a műtét jól sikerüljön. Az ágyamban ébredtem, ott be voltam takarva a paplannal már.
2012. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, a műtősök naponta pucér embereket látnak. Nekik csak egy munka vagy.Engem konkrétan pucéran emelték át egyik ágyról a másikra.
2012. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,most beszéltem az orvossal, le kell vetkőznöm,ez a szabály :S
2012. júl. 23. 17:02
 14/18 anonim ***** válasza:
egy orvos elött teljesen felesleges szégyenlösnek lenned. Nem ugy néz rá és látott millio olyat már. Na meg ne ugy képzeld el hogy be kell sétálnod pucéran mindenki elött. kapsz egy kis ruhácskát amit fel kell venned elötte.
2012. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bár már megtudtad az orvosodtól, hogy le kell vetkőzni, de nekem igenis volt olyan műtétem ahol nem kellett levetkőzni teljesen. Diagnosztikai méhtükrözés volt, és rövid altatás volt, de akkor is műtét volt, műtőben. És hálóingben mentem (sajátban ráadásul) és csak a bugyit kellett levenni és a hálóinget csak felhúzni. Mondták hogy üljek fel az ágyra és dőljek hátra. Én meg le akartam venni a hálóinget de bunkón rám szóltak hogy csak dőljek hátra. Így még én éreztem cikinek hogy vetkőzni akartam. Pedig ugyan ott két hónappal előtte volt egy egyórás műtétem és akkor le kellett vetkőzni teljesen. De úgy látszik a rövidekhez nem kell. Amúgy én is ki voltam rajta akadva, hogy mi van itt akkor a fertőzés veszéllyel. Főleg hogy saját papucsban kell besétálni a műtőbe.
2012. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem is mellmutetem volt. Fibroma volt a mellemben. A sajat bugyimban fekudtem a mutoasztalon es abban is ebredeztem.Ez olyan 7-8 eve volt, azota valtozhatott is.
2012. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert ha le is veszed, lesz rajtad lepel, amit csak a műtéti területen vesznek le rólad. Nem pucéran fogsz ott feküdni a sok doki előtt.
2012. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
és a pajzsmirigy műtétnél is le kell mindent venni?
2012. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!