Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condyline-al lehet kezelni...

Condyline-al lehet kezelni belülről a hüvelyt?

Figyelt kérdés
az orvos azt mondta próbáljam meg kenegetni ott..

2012. júl. 23. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A condyline ecsetelő elég erős, a tájékoztatóban eleve javasolják, hogy kend a függölyt körbe kenőccsel, hogy mellette a bőrre ne kerüljön, különben felmarhatja. És teljesen száradjon meg mielőtt mozgolódsz, nehogy érintkezzen mással ez pl. a fitymánál nagyon fontos.


A hüvelyedben nem is látod hova kellene kenni. Meg meg se nagyon tudod oldani, hogy ne érjen máshoz.

Én biztos nem próbálnám rákenni. Szerintem ez nagyon fura javaslat... Ilyet komolyan mond orvos?

2012. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez de fura.

Engem minden alkalommal az orvos kezelt. Ő kent kívül és belül is. Otthonra nem kaptam ecsetelőt.

Egyik barátnőm is pont így járt, mint én.


Egyébként a Condyline tájékoztatójában az szerepel, hogy csak külsőleg.


A hatóanyaga egyébként ugyanaz, mint amit az orvos használt (a koncentrációban nem vagyok biztos - a rendelőben 20 %-os phodophilline-t alkalmaztak), de én nem csinálnám magamnak, mivel piszkosul fáj.

2012. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második, engem csak első alkalommal kent le az orvos, utána magamnak kellett, és mikor megint kijött már vissza se mentem csak írattam condyline-t és ecseteltem. Nekem sose csípett. :O
2012. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon fáj, kimarja a bőrőm még ülni is megerőltető. :(
2012. júl. 25. 13:05
 5/8 A kérdező kommentje:
belül nem kentem be.választok másik orvost :(
2012. júl. 25. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyu, nem tudom, hogy csinálod, de szemléletesen leírom, én hogy szoktam. Egyik a tájékoztatóban foglaltakat maximálisan be kell tartani. Hogy 12 óránként és csak három napig, utána 3 nap szünet.


Aztán én fürdés után totál szárazra törölközök, aztán az ágyon úgy helyezkedek el, hogy egy nagyobbacska tükört felállítok az ágyon, kb. a hátamra fekszek a lábaimat, annyira felhúzom a nyakamba, amennyire tudom, két ujjal kicsit kifeszítem a bőrt a függöly körül és a belemártott nedves pálcikát kizárólag a függölyhöz érintem hozzá, nem csucsogósan bekenegetem, nehogy csepegjen vagy ilyesmi. Utána úgy maradok egy-két percig, hogy tuti megszáradjon. Nekem így is nagyon hamar le szokta szárítani bőven elég, nem kell jobban bekenegetni, sose mar ki.


Ettől függetlenül nem árt, ha orvost váltasz, mert nekem nagyon fura ez a kend be magad belülről javaslat.

2012. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menszesz alatt is kenni kell??:)
2012. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy jön ez ide? A smiley pedig ízléstelen.
2012. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!