Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van többször heveny...

Winnie27 kérdése:

Miért van többször heveny hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál, ugyanis tegnap szex után mikor a hüvelyemet megtöröltem, rózsaszínes, fehérfolyást vettem észre,nem fájt a szex, csak nehezebb volt, mintha kezdő lennék. Júl. 05-én volt menzesem, ami kb. 10.-ig tartott, utána két nappal is együtt voltunk, akkor is ugyan ez történt.(Gondoltam, a menzes múlása miatt) De előtte soha. Eddig novemberben, februárban és ma voltam nőgyógyásznál (tavaly októberben voltam először a párommal, ez volt az első) Mindig kúpot írt fel, mert heveny hüvelygyulladást láttak. Mivel rákszűrésem volt, gondolom, hogy nagy baj nem lehet, mert nem találtak semmit és jeleztek is volna (de az orvos két hét múlva kontrollra hívott a fogamzásgátló miatt, azt mondta, csinál egy rákszűrést is, de azt mondja, valószínű a hüvelygyulladás miatt nehézkes a dolog). Kicsit zavar, hogy egyik orvos sem "figyel rám teljesen". Ma is én kérdeztem meg, mielőtt kiküldött, hogy akkor szervi elváltozás csak nincs, ami miatt nehéz a szex, és rózsaszínes folyás van. Érdemes lenne egy magánorvoshoz mennem, aki rendesen megbeszél velem mindent? Kicsit aggaszt, hogy akárhányszor megyek, gyulladás mindig van, és nem akarom, hogy később ebből baj legyen. Hogyan lehet ezt ki kezelni? Biztos lehetett volna látni valamit, ha kezdődő baj lenne, igaz? Nem akarok állandóan kúpért járni :(

2012. júl. 24. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt egy cikk ezzel kapcsolatban, hátha ebből okosabb leszel: [link] Ha legközelebb mész a nőgyógyászatra, kérdezz rá konkrétan dolgokra ez alapján, ha nagyon mufurc lenne az orvos. Ha nagyon nem vagy megelégedve vele, akkor biztosan jobban jársz egy magánnal, ott viszont egy vizit 6-12000 ft-ig terjed (orvosa válogatja, kinél mennyi a tarifa) és minden plusz vizsgálatért is fizetni kell (pl. rákszűrés).
2012. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyakori hüvelyi fertőzés lehet a fogamzásgátló mellékhatása.
2012. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!