Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem sok a napi 3X1 Clostilbegyt?

Nem sok a napi 3X1 Clostilbegyt?

Figyelt kérdés
PCOszindrómám van. A dokim felírta folyamatosan a Medrol-t napi 1 szemet, a Merckformin-t 2 hétig napi 1 szemet, aztán folyamatosan napi 2 szemet és még a Clostilbegyt-et, a ciklus 5. napjától 5 napig napi 3 szemet. Megbízom az orvosomban, de kicsit sokallom ezt a Closti mennyiséget.
2009. júl. 15. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem elöször 2x1-et kellett szednem, aztán 3X1-et. Ha megnézed a gyerekvállalás-teherbeesés témakört, rengeteg kérdést és választ találsz. Nagyon sokan szedik ilyen mennyiségben. Szerintem nem kell aggódnod!
2009. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Ha amegbízom benne után de van, akkor azért az törékeny bizalom... Ha az orvos ennyit írt fel, biztos tudja mit miért tesz. Ha pedig kételkedsz benne, érdemes lenne orvost váltani, mert egy bizalmi játék. (Egy elhúzódó betegség alatt jöttem rá erre, amikor a dokim minden receptje, diagnózisötlete után óraákat ültem a net előtt, hogy "Biztos?" Aztán rátaláltam egy másik dokira, akinek eszembe nem jutna kétségbe voni a diagnózisát, mert emberként és orvosként is hitelesnek tartom, bízom benne, hogyha ezt tanulta és ő látott engem is meg az eredményeimet is, csak tudja mit miért csinál.)
2009. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annak fényében sokallom a closti mennyiségét, hogy mellette folyamatosan szednem kell a másik két gyógyszert is. Félek, hogy tele tömöm magam hormonokkal, meg mindennel. Eddig a homeopátia híve voltam, soha nem szedtem semmilyen gyógyszert.
2009. júl. 16. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!