Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van barna folyásom?...

Mitől van barna folyásom? Valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta barna folyásom van. 5 nap múlva kéne megjönnie. A hasam olyan furán fáj, nem görcsölök, hanem csak simán fáj. Mitől lehet? Máskor mikor meg fog jönni csak egy nappal előtte szoktam görcsölni. Ilyen még nem volt. Ráadásul folytonos vizelési ingerem van. 20 percenként wc-re járok. A terhesség szóba sem jöhet, mert a párommal óvszerrel védekezünk.(Szeretkezés közben illetve utána is mindig ellenőrizzük,hogy nem lyukadt-e ki) Fogamzásgátlót nem szedek. Előre is köszönöm a válaszokat!!
2012. júl. 25. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit leírtál... nekem egyből a terhesség ugrott be- azon belül is a barna folyás a beágyazódáskor szokott jönni, hasfájással együtt. Melleid nem érzékenyek?

Talán ez a ciklusod rövidebb lesz, és a éjszaka, vagy holnap megjön a menstruációd.

Más ok nem jut eszembe!

2012. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem érzékenyek a melleim. Terhes nem lehetek, ez 100%!!! Nem értem mi bajom van, remélem holnapra elmúlik:(
2012. júl. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!