Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb étrend...

Melyik a legjobb étrend kiegészítő?

Figyelt kérdés
Melyikben van a legtöbb vitamin? Melyik a legjobb egy nő számára? Vagy nincs különbség a nő és férfi vitamin szükséglete között?
2009. júl. 16. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szedek semmilyen étrend kiegészítőt,sok gyümölcsöt és zöldségfélét eszek.,és egészséges vagyok.10 éve nem voltam orvosnál.

Csak érdekességképpen írom: a napokban olvastam a neten egy kutatóorvos írását a tojásról.Szerinte a tojásban minden olyan vitamin benne van,amire egy embernek szüksége lehet,16 féle,csak C vitamin nincs benne.Ezért ajánlatos a rendszeres fogyasztása.Ha lehet,házi tojást kell enni,márt a bolti tojások nem olyan egészségesek.A csirkéket táppal etetik,és zárt helyen,mesterségesen tartják,és ez árt a tojásoknak is.

2009. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam kapszulára, mert nem birok meg enni annyi zöldséget és gyümölcsöt. A tojásról még nem hallottam mennyi lehet 1 tojásban a napi ajánlott bevitelből?
2009. júl. 16. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy emlékszem napi 1-2 tojást ajánl.Ez nem azt jelenti,hogy mindennap kell ennyit enni,csak rendszeresen kell.Ha pl.rántottát csinálsz,akkor többet eszel egy nap,másnap meg esetleg semmit.

A különféle kiegészítők egyrésze nem természetes anyag.Különben is az a véleményemn,ha az ember változatosan eszik,akkor a szükséges vitaminokat megkapja a szervezete.Nem hiszem,hogy lehetne naponta mérni,hogy miből mennyi kell.Ezt csak a reklámokban hirdetik.Ha valamilyen vitaminból hiánya van a szervezetnek,ezt valamilyen betegség jelzi.Nem kell állandóan ,naponta zöldségeket,stb.enni.

2009. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én bio cla+t -t szedek.
2009. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Abban milyen vitaminok vannak?
2009. júl. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!