Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy ciklus...

Mitől lehet, hogy ciklus közepén, rendszerint éjjel menzi szerű görcseim vannak?

Figyelt kérdés

Általában éjjel arra ébredek, hogy fáj a hasam, de el is múlik 5-10 percen belül.


Eddig azt hittem, talán beágyazódás, de az "eredmény" nem ezt mutatja.

És peteérés sem lehet, nem egyik vagy másik oldalon fáj, hanem középen.


Tapasztalt ilyet más is???


2012. júl. 26. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, de nekem csak egy oldalon jelentkezik...

Lehet, hogy neked középre kisugárzik a fájdalom!

2012. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, ez az, hogy általában mindenkinek valamelyik oldalon fáj. Nekem viszont középen. Szabályos görcsök, kb. mint szülésnél. Nem annyira erős, és nem tart sokáig.

Mivel voltam dokinál az elmúlt hónapokban, nem gondolom, hogy petefészek- vagy egyéb probléma lenne. Viszont kellemetlen havonta 2-3 éjszaka erre ébredni.

2012. júl. 27. 07:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig nagy vszínűséggel ovuláció.

Vkinek középen fáj, mensiszerű görcsei vannak.

2012. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De a ciklus második felétől szokott lenni, és van, hogy 2-3 nap is feltűnik.

A dokinak is említettem, de azt mondta, hogy minden rendben, elő szokott ez fordulni...

Hát, ez nem túl megnyugtató, mert eddig meg nem fordult elő...


De úgy látszik, ez valami spéci dolog nálam, különben biztosan írtak volna mások is, ha olyan gyakori valami lenne...

2012. júl. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!