Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Babatervezes? Szerintetek?

Babatervezes? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Parommal harmonikus kapcsolatban elunk,abbol szokott problema kerekedni,hogy o hetente kb 3szor elmegy a barataihoz.Mindketten szeretnenk mar kisbabat,de en mondtam neki,hogy egy baba felelosseggel jar,nem maszkalhat hetente tobbszor a baratokhoz.Ezzel o nem teljesen ertett egyett.Bennem kicsit megingatta a babas temat.Szerintetek?

2012. júl. 27. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én sem igy képzelem el a boldog családi életet. Természetesen néha el lehet menni ide-oda na de heti 3 kicsit szerintem is sok. Engem is zavarna. Lehet hogy megváltozna a babától de egyáltalán nem biztos és ez csunyán bele tudna ronditani a kapcsolatotokba. Te otthon lennél a picivel és midnen nö kicsit bekattan a bezártságtól és sokat számit az hogy ha apuka haza jön egy kis terhet levesz az anyuka válláról... Ha ugyanigy eljárkálna tuti vezsekedés lenne a vége. Az egy dolog hogy szeretne ö is babát de tisztában van vele ez mivel is jár pontosan? szerintem nem biztos....
2012. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,en is igy gondolom.Es sajnos eddig is ebbol adodtak a problemak. Egyebkent meg nagyon csaladcentrikus, de o azt mondta, hogy a baratok szamara sokat jelentenek, nem akarja "elhagyni" oket. Heti 1-2 alkalom beleferne szerinted? vagy mennyi az idealis kb?Elore is koszi
2012. júl. 27. 23:30
 3/10 anonim ***** válasza:
hát a heti 1-et még elfogadnám de többet nem hiszem... Amugy miböl áll egy ilyen estéje? pár óra vagy hajnalig bulizik?
2012. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 1 alkalom még elfogadható lenne. Cserébe Neked is legyen heti egy szabad estéd, a baba mellett is! Ez nemcsak hogy így fair, de egészségesebb is, mert kisebb valószínűséggel csavarodsz be, ha egyszer Te is elmész a barátaiddal szórakozni, vagy úszni, vagy a könyvtárba bárhova, ahol nem a picivel vagy elfoglalva. Különben úgy is járhatsz mint én, én későn kapcsoltam, és már testi tüneteket produkáltam az állandó készenléttől. Egy "másfél" gyerekes anyuka
2012. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Beszelgetnek, max megisznak egy ket uveg sort,de azt sem mindig De nem hajnalig .Mondjuk elmegy 6-7 ora fele, es hazajon 9-10 fele.Igen,mondta o is, hogy megyek majd en is a baratnokhoz. Csak az a gond,hogy nekem kb 30 km,t kell utaznom, hogy tudjak talalkozni a baratnoimmel....
2012. júl. 30. 17:33
 6/10 A kérdező kommentje:
milyen testi tunetek?
2012. júl. 30. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokféle. Eleinte "csak" kisebb múló nyavalyák, mint gyakori nátha, hasmenés stb. Aztán kiütések, amiknek nem derült ki az oka. Mindenféle nőgyógyászati nyavalya, amik sose voltak előtte, petefészek gyulladás, állandó fertőzések. De mikor rájöttünk a lelki okokra a férjemmel, és változtattunk az életünkön, minden egy csapásra megszűnt. :)
2012. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egy két üveg sör és 2-3 óra az nem a világ, sőt. Arról, hogy neked 30 kilométert kell utaznod a barátaidhoz ő nem tehet. Ha a közeledben lennének te is megtennéd? Ne légy önző.
2012. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na jó, de hetente 3x, az azt jelenti, hogy minden másnap... 2-3 óra nem a világ, de heti 3x 2-3 óra gyerek mellett már nem hiszem, hogy egy jóérzésű apukának belefér.
2012. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és heti 3x egyedül fürdet majd, meg altat, heti 3x a pici nem látja az apját lefekvés előtt, vagy ha munka után egyből mennek, akkor egyáltalán. Nem tudom, én ebbe nem mennék bele. Ez nem önzőség, legalábbis nem magam miatt nem mennék bele, hanem a gyerkőc miatt.
2012. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!