Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véreset pisilek, és nagyon...

Véreset pisilek, és nagyon fáj. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj ha pisilek, üvölteni tudnék annyira. Kevéske vér is van. Hnap elmegyek dokihoz, de addig meghülyülök. Csak a wc-n ülve jobb, fekve nagyon rossz. Melegvízes palackot is tettem már a hasamra ,semmit nem használt. Pedig ma bulizni akartam menni, de már egy fájdalomcs.tud bevettem, +anya adott felfázásra antibiotikumot. Lehet vesemedence gyulladás? ??:(16/L

2012. júl. 28. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Vesekőőőőő,mielöbb orvos,bulit most felejtsd el!!!!!Jobbulást!
2012. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem görcsölök, édesanyámnak mar volt,
2012. júl. 28. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Felfázás, húgyúti fertőzés.

Á, nem bírsz elaludni, most mész dokihoz.

2012. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukád amúgy hány éves? Senki értelmes felnőtt nincs Neked, aki vinne azonnal orvoshoz? Áááááá...!
2012. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
erős felfázás...
2012. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
9óra körül már rendbe voltam. A pisilés fáj még ,de 100× jobb. Mar nincs vér se. Sumetrolin nevű antibiotikumot szedek. (Vagy valami ilyesmit. .) Édesanyám 45éves, nincs este orvos, ügyelet is csak 25kmre van.. ha nem múlt volna el, tuti mentünk volna valahova, ha más nem kórház. Köszi a válaszokat, legalább lefoglalt az olvasás sírás közben .
2012. júl. 29. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Remélem már jobban vagy!? Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!! :)
2012. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!