Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, van valami tapasztalat...

Lányok, van valami tapasztalatotok, amivel növelni tudnátok a melleitek méretét?

Figyelt kérdés
Ami már bevált módszer..:) 16/L
2012. júl. 29. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

- hízás

- mellplasztika

2012. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Te miért akarod növelni? Még fiatal vagy, nőni fog, feleslegesen csinálsz vele valamit, még visszafele is elsülhet. Nőni fog, csak várd ki a végét. Ha meg kis mellekkel vagy megáldva ne csüggedj, a fiúk többsége azt szereti.
2012. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Egyél sok szalonnát!
2012. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy nekem az antikoncepciós tabiktól megnőttek, viszont 20 éves korig még nőhet. Úgyhogy nyugi. Anyukádnak, nagymamádéknak ha nagyobb, akkor tuti nőni fog, mert hát genetika. :)
2012. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát sokaktól azt hallgattam,hogy a mell nem minden,mégis nekem önbizalmat adna.Mondták,hogy nőni fog az még 18 éves koromig bőven,de a 70/A-s mell eléggé elszomorító:S :)
2012. júl. 29. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Terhesség.
2012. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Higgy nekem, fiú vagyok, és nekem egyáltalán nem számít a mell mérete. Nem ezen múlik egy lány szépsége!!! :)
2012. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hogy a fenébe ne múlna az a szép lány akinek jó mellekhez jó segg és jó test párosul és momentán a tökéletes mell az nem nagy de nem is kicsi itt egy élő példa egy álomnő.. [link]
2013. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)Valamiért nekem kevesebb az önbizalmam,a barátnőimnek mind nagy melleik vannak,nekem meg nemigazán. :/ de megnő az,láttam egy példát,hogy miért ne akarjak nagy melleket.. :D
2013. aug. 1. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!