Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Illatosított wc-papír, betét,...

Illatosított wc-papír, betét, tampont miért jó?

Figyelt kérdés
Nem egészségtelenebb amiatt, hogy plusz vegyszerek vannak benne az illat miatt??

2012. júl. 30. 11:08
 1/5 A kérdező kommentje:
*tampon
2012. júl. 30. 11:12
 2/5 anonim ***** válasza:
De,annyira utálom őket :D Pl. nem illatosított zsebkendőt alig lehet találni.
2012. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Mert elnyomja a szagokat. A wc papír meg ha erős illatú akkor egy kisméretű wcben még jó illatot is adhat.


De én magam ellene vagyok az ilyen illatosított dolgoknak, nem kell bele illatanyag, plusz vegyszer, stb. Árt a szervezetnek is az ilyen illatosított tampon -betét úgyhogy már csak azért sem használom.:)

2012. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de egészségtelenebb, föleg tamponban, nem is tudom ki volt az aki kitatálta..... Ismerek olyat kinek iylen illatositott dolgok miatt lettek gyulladásai, fertőzései, mivel érzékeny volt rá és felborul a hüvely PH-ja tőle.
2012. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Inkább pont ezek az illatosított cuccok nem jók. Ezek is okozhatnak pl. hüvelygombát.
2012. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!