Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása?...

Fogamzásgátló abbahagyása? (lent. )

Figyelt kérdés
Tegnap hagytam abba a fogamzásgátló szedését, 7-8-án kellett volna megjönnie ha beszedem mind a 21 szemet. Így most mikorra fog megjönni? 7-8-án avagy a normális időben amikor még nem szedtem gyógyszert. 15. szem után hagytam abba.
2012. júl. 31. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hat szemet hagytál ki, hat nappal előbb, mint ha végig szedted volna.
2012. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a felénél nem lett volna szabad abba hagyni. midnig végig kell szedni és ugy abba hagyni. igy jobban bezavar a hormon rendszerednek. sok nönek akár amugy is hónapokig tart mik ujra beáll rendesen a ciklus.
2012. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg fog jönni pár napon belül. A tabletta mellett nincs menzesz, csak megvonásos vérzés, amit az hoz létre, hogy megvonod a tablettában lévő hormonokat a szervezetedtől.

Ha a levél felénél hagyod abba, akkor is ugyanúgy megjön, mint ha 21 nap után hagytad volna abba...

2012. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem úgy lesz utolsó. Köszönöm a válaszokat mindenkinek...
2012. júl. 31. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Mármint az "ugyanúgy megjön"-t úgy értem, hogy ha pl. a 7 napos szünet 3. napján jött meg, akkor most is az abbahagyás után kb. 3 nappal fog megjönni.

Tehát nem úgy, mintha végigszedted volna a levelet!

2012. júl. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de még nem volt szünetem mert most kezdtem el szedni :D
2012. aug. 1. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!