Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm! Mégis...

Késik a menstruációm! Mégis mi történhetett? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

Már a ciklusom 37. napján járok, és sehol a menstruációm. A ciklus felénél voltam egy sráccal, de csak pár behatolás volt védekezés nélkül, tehát még orgazmus közelében sem járt. Így kevés esély van rá, hogy bármi is juthatott belém, mert állítása szerint még teljesen száraz is volt ott lent. Tavaly ilyenkor volt már egy ilyen, hogy a ciklus 36.napjára jött meg. Mitől lehet ez? Befolyásolhatja, hogy elkezdtem keményebben edzeni? Vagy esetleg, hogy nyaralni mentünk, és nem megszokott környezetbe kerültem??

Normális válaszokat kérek, köszönöm!!


L/17


2012. júl. 31. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
teherbe eshettél. te se zárod ki ennek a lehetőségét, hisz különben nem írtad volna oda, hogy együtt voltál egy sráccal...
2012. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de úgy, hogy szinte száraz volt a srác?? meg semmi pecsételő vérzésem sem volt:S
2012. júl. 31. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis milyen pecsételő vérzésnek kellett volna lennie szerinted?

Csinálj egy tesztet....máskor meg legyen annyi eszed, hogy nem engeded védekezés nélkül.

2012. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinalj egy tesztet a biztonsag kedveert.
2012. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!