Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja szedek cypromix...

2 hónapja szedek cypromix fogamzásgátlót. Múlt hónapba a 7 napos szünet alatt, szombati napon reggel 9 és 10 óra között meg is jött a menstruációm. Most is 7 napos szünetem van és ma kellett volna h reggel megjöjjön, viszont még nem jött meg. Miért?

Figyelt kérdés
Megjöhet még? vagy normális h mindig más időpontban jön meg?Miért?
2009. júl. 18. 10:34
 1/2 anonim válasza:

Nyugi,a mai nap biztos,h megjön. Én belarat szedek,de így visszemlékezve,nekem úgy volt,h mindig csütörtökön délután jött meg,és volt egy olyan hónap,kb. fél évvel ezelőtt,h nem jött meg csütörtökön,sőt pénteken reggel 6kor már fennt voltam,és még akkor sem volt semmi.nagyon beparáztam én is,de végül ilyen 8körül jött meg,és képzeld azóta mindig péntek reggel 8körül jön meg.

De lehet,h csak felfáztál és azért van így!

jelezz majd,h mi a helyzet.

2009. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én tri regolt szedek és nekem nagyon sokáig vasárnap jött meg, de sosem órára pontosan, csakúgy vasárnap, aztán vmikor áttolódott hétfőre, és azóta hétfőn jön meg :) amióta PÁR ÓRÁVAL később veszem be a tabit, akkor tolódott át hétfőre. (este 9 helyett, éjfél körül)
2009. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!