Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Este fürdök, reggelre büdös...

Este fürdök, reggelre büdös az intim területem. Pedig nincs semmi fertőzésem. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Másnak is ilyen?
2012. aug. 2. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Menstruálsz már?
2012. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyire büdös. Ha nagyon, akkor VAN fertőzésed, max. nem érzed. Ha "normál" szaga van, akkor az meg nem büdös.
2012. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
25 vagyok.Fertőzésem nincs,mert mióta az eszemet tudom,ilyen.Pedig a szőr is teljesen le van szedve.Nem hinném hogy a természetes illata ennyire erős lenne és kellemetlen:/
2012. aug. 2. 12:22
 4/14 anonim ***** válasza:
Kenetet vettek már valaha és küldték el tenyésztésre, hogy tényleg nincs e fertőzésed, vagy csak azért gondolod, hogy nincs, mert régóta van ilyen problémád?
2012. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még nem.Bár már az is eszembe jutott,hogy azért érzem büdösnek,mert állandóan azt várnám,hogy fürdés utáni finom illata legyen...
2012. aug. 2. 12:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ilyen. Eleve nem illatos a punci, szóval azért mondom én is büdösnek. Egyszerűen erősebb szaga van, mint másokénak.
2012. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tejsavas intimzuhany talán segít.
2012. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azert mert regota ilyen az nem jelenti azt, hogy normalis, remelem belatod!!!

Tessek elmenni az orvoshoz, o ert hozza. O majd megnezi, megvizsgalja, esetleg csinal egy ket tesztet.

Ha o azt mondja (a vizsgalatok elvegzese utan) hogy nincs fertozesed, akkor nincs, de addig ne mondd hogy nincs mert nem vagy orvos!


Ha este furdok reggelre meg mindig joszagu. Ha nagyon meleg van es izzadok ejjel, akkor kevesbe, de ha huvosben alszom akkor nem budosodik be egy alvasnyi ido alatt.

Lehet hogy nem jo minosegu pizsamat hasznalsz. Probaltal mar meztelenul aludni? Vagy legalabbis bugyi-pizsamagatya nelkul?

2012. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hová lett a punci?
2012. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne hordj műszálas bugyit!!
2012. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!