Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal lehet strandolni?

Tamponnal lehet strandolni?

Figyelt kérdés
Hétvégére elmegyünk a Balcsira,és lehetséges,hogy meg fog jönni a menstruációm.Tamponnal lehet strandolni anélkül,hogy kellemetlen helyzetbe kerülnék?(Super Plus tampont használok)(olyanok válaszát kérem akiknek volt már tapasztalata ilyen körülmények között vagy uszodába jár és nem hagyhatja ki az úszást a menstruáció miatt.)
2012. aug. 2. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

én biztosan nem mennék úgy, egyszer voltam úgy hogy utolsó nap icipici barna folyás, és még ugy is iszonyú kellemetlen volt.


hidd el nem fogod magad jól érezni

2012. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Én strandoltam, nem volt semmi bajom tőle...
2012. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
én szoktam vele strandolni, észre se veszem, hogy ott van. hozzátartozik, hogy nekem nem szokott annyira erős lenni. arra vigyázz, hogy fürdés közben ki ne jöjjön a cérnája a bikinialsóból:)
2012. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha menstruálsz, akkor csak tamponnal lehet strandolni!
2012. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan mehetsz strandolni a tamponnal, én sem hagyok ki egy strandolást sem a menzesz miatt.
2012. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt így, hogy strandoltam tamponnal. 3-4. napon volt, nem volt olyan erős vérzés, de még tartott. Elég kényelmetlenül éreztem magam, nem volt olyan kellemes. Másodszorra lehet, hogy jobb lenne, de én inkább kihagyom a strandolást. Nekem nem jött be, de ez nem azt jelenti, hogy nekem se fog.

(meg az még milyen kellemetlen volt, amikor utána (kb 1 óra fürdőzés) kivettem a tampont, és megszívta magát a tó vizével)

2012. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rég úszni jártam. Muszáj voltam menni és pont megjött indulás előtt, így raktam be egy szuper méretű tampont (amúgyis azt használok). Semmi gond nem volt, mintha meg se lett volna. Szerintem nyugodtan strandolj, de óránként cseréld (max. 2óra!!) :))
2012. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. aug. 2. 23:01
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
2012. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!