Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felnyomtam a tampont, de...

Felnyomtam a tampont, de erzem hogy bennem van, jobban felkell vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
nagy nehezen sikerult feltennem de felek hogy bennem marad vagy ilyesmi es picit faj is mikor nyomon mer tapasztalatlan vok tampon ugyben.legyszi valaszoljatok normalisan csajszik:) elore is koszonom!!!!!:) :0

2012. aug. 5. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért van a tamponnak hosszú madzagja hogy könnyebben kitud húzni. A madzag végig kint van. Ha a tampon fent van,akkor nem szabadna fájnia, hanem kényelmesnek kell lennie,szinte érezni sem szabadna hogy fent van. Ha fáj,akkor nincs jól felhelyezve,túlságosan lent van még. Ilyenkor feljebb kell nyomni amíg kényelmesnek nem érezzük. Nem tudod olyan mélyen felnyomni (már csak az ujjaid miatt sem) hogy a madzaggal együtt eltűnjön.
2012. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
ha még érzed akkor még nincs jó helyen és beljebb kell tolnod. nem azért fájt felhelyezéskor,mert még nem jött meg rendesen? és ha tapasztalatlan vagy akkor a legkisebbel próbálkozz. attól ne félj,hogy benned marad,ilyen nem szokott előfordulni.
2012. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Nyugi nem fog benned maradni,azért van a madzag, hogy kihúzd, amikor megtelik, nagyon könnyen ki is fog jönni.

És kb egy ujjnyira kell feltolni.

2012. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
OB minit hasznalok,de majd hnap lesz masodik akkor a legerosebb akkor megprobalom hatha sikerul csak el vagyok keseredve mert minden baratnomnek sikerult konyen en meg itt szenvedek :((((
2012. aug. 5. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd csak azért, mert más is tampont használ!
2012. aug. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
en nem azert szeretnek,hanem mert megyunk tengerpartra ket nap mulva....:(
2012. aug. 6. 09:22
 7/9 anonim válasza:
100%
Figyelj.. Nyugi :) A kicsivel próbáld, csak azt gyakrabban kell cserélni, és erre figyelj oda. Először is: Gugolj le és úgy próbáld feltenni, akkor könnyebb :) Remélem segítettem :) ha gondolod privit is írhatsz :)
2012. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Figyelj.. Nyugi :) A kicsivel próbáld, csak azt gyakrabban kell cserélni, és erre figyelj oda. Először is: Gugolj le és úgy próbáld feltenni, akkor könnyebb :) Remélem segítettem :) ha gondolod privit is írhatsz :) 15/L
2012. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom edes vagy:) majd ha van vmi irok kovetkezo alkalomnal!:)
2012. aug. 27. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!