Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudok csinálni? Aranyér gond.

Mit tudok csinálni? Aranyér gond.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves lány vagyok, és 2 napja jött ki az aranyerem. Tegnapi nap az pokol volt, ülni sem bírtam feküdni sem, csak állva volt jó/jobb. A mai napon már 2x volt melegvizes fürdés, amivel javulgat, illetve kenőccsel is kenve van. Viszont azt vettem észre, hogy most nem fáj, csak olyan kellemetlen érzés, hogy érzem, hogy van ott valami ill. Néha viszket. Szerintetek ez mostmár gyógyul vagy húzódik visszafele? Tavaly ilyenkor szintén hasonló gondom volt, akkor 4 napba telt mire visszahúzódott, ezért kérdezem csak, hogy ez a pici nyomás érzet és kellemetlen érzés annak a jele, hogy gyógyulgat?
2012. aug. 5. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt tanultam a rendelőben, ahová az aranyeremmel jártam, hogy a legrosszabb a melegvizes fürdés ilyenkor, hideg vízzel kell mosni, csak az használ neki.
2012. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt tegnap próbáltam többször is, de nem segített semmit, pedig vagy 4x lett hideg vízzel átmosva, ma gondoltam, h akkor jöjjön a meleg, de hát azt hittem eljött a Mennyország amikor beleültem, úgy semmi bajom nem volt :D Tavaly vérzett is amikor székletem volt közben, de most nem, csak ez a kellemetlen érzés maradt, hogy ott van valami, kvázi mintha lenne odabent valami folyamatosan, picit nyom, picit feszít, meg néha viszket. Viszont mostmár tudok ülni meg feküdni normálisan. Csak nem tudom, hogy ez most a gyógyulás jele vagy micsoda. Babszem nagyságúra saccolom, tehát nem a legkisebb.
2012. aug. 5. 23:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz.
2012. aug. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!