Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja érzékeny a bimbóm. A...

4 napja érzékeny a bimbóm. A bimbóudvar alsó részen lévő púpjaim pedig felduzzadnak estére. Az érzékenység durva. Nem bírom a vékony melltartót se. Pár napig szédültem is. Valakinek van tippje?

Figyelt kérdés
Elméletileg aug 10.-én menstruálnom kéne. Ez lesz az első fogamzásgátló nélkül. Sokáig szedtem, mert mindig is rendszertelen volt a menzeszem gyógyszer nélkül. Így arra se számíthatok, h 10.-én ha nem jön meg, akkor egyértelmů lenne. Volt, h 3 hónapot is kihagyott, de nem voltam terhes. Az orvos szerint nincs gond, nem rendellenesség miatt nem rendszeres. A tablettát jùlius elején abbahagytam. Még sose éreztem ilyet a bimbimnél, pedig már tartottam szünetet a fogamzásgátlóval máskor is. Ja és most barnás a váladékom, de nincs különös szaga.
2012. aug. 6. 12:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem a mellem váladékozik. A méhemre gondoltam. A folyásom lett barnább. Bocs, h nem voltam egyértelmű! Válaszaitokat előrw is köszi
2012. aug. 6. 12:33
 2/2 anonim válasza:
Nőgyógyászhoz jelentkezz be.
2012. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!