Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció rövidítése? Hogyan?

Menstruáció rövidítése? Hogyan?

Figyelt kérdés

Ha megjött, (ma), hogyan rövidíthetném, mármint hogy minél hamarabb múljon el? Oké, hogy első három nap elég erős, de még ha nem is erős, de azért nekem még 6-7. napokon is van egy pici. Nem erős, de bármikor felbukkanhat a folt...

Nincs erre is valami kajás módszer, vagy ilyenek, mint a késleltetésre, vagy az előrehozásra? Hogy mondjuk elmúljon 5. nap körül, és a hétvégén már ne legyen semmi? 17L


2012. aug. 6. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos meg kell tanulnod, hogy a nem akkor és addig menstruálsz, amikor és ameddig akarsz. Neked kell alkalmazkodni a menstruációhoz, nem pedig fordítva.
2012. aug. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Hogy kessen arrol hallotam es arrol is ,hogy rovidebb idelyig tartson.De lehet ,hogy utanna elmaradhat vagy valami rendelenesseg.Szerintem bird ki.Nekem is pont ugy van a menstruaciom mint neked.
2012. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A módszert mondd már:D
2012. aug. 8. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menny el a patikaba vagy a nogyogyaszhoz....
2012. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aida92 válasza:
73%
hallotam már a citromléről h azt iszol le tudod rövidíteni de én még nem probáltam egyik ismerősömnek bevált
2013. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!